Geri

Hakkımızda

Bursa'da Ehliyetin Yeni Adresi

Biz kimiz?

Bursa genelince uzun yıllar eğitmenlik ve yöneticilik yaptıktan sonra Bursa Efsane Sürücü Kursu olarak eğitim ve öğretim vermeye başladık. Başarılı kadromuz sayesinde teorik imtihan sonuçlarında %85 seviyelerinde direksiyon imtihan sonuçlarında %100 e yakın başarı sağladık.

Teorik dersler en iyi şekilde dizayn edilmiş 20 kişilik sınıflarda projeksiyon destekli eğitimler verilmektedir. 16 saat süren direksiyon eğitiminin 2 saati simülatör de 14 saati akan trafikte verilmekte olup kursiyerler direksiyon çalışmalarına araçlarımızla götürülüp geri getirilmektedir. Ayrıca Direksiyon çalışmalarında toplu çalışma yapılmamaktadır.

Sürücü Kursumuzun amacı adaylara gerek teorik gerekse direksiyon derslerinde en iyi eğitimi verebilmek ve trafiğe gönül rahatlığıyla çıkabilmelerini sağlamaktır.

Bugün, memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz.

Çok net ve iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.